Bezpečnost na internetu

ZVEME VÁS NA WEBINÁŘ – BEZPEČNOST NA INTERNETU
(2. 12. 2021, 19:00 – 20:30 hod.)

Téměř každý člověk v dnešní době používá internet – v počítači, v mobilu nebo tabletu. Je to veliký pomocník, ale přináší také mnohá rizika. Mysleli jste si, že už všechno víte a dáváte si pozor? Co když tomu tak není? Jak objevit skryté hrozby, vypořádat se s nástrahami, které působení na internetu přináší? To a mnohem více se dozvíte na našem webináři, kterým vás provede náš lektor Lukáš Macák.

2.12. je Světový den počítačové gramotnosti a v rámci tohoto dne pořádáme webinář Bezpečnost na internetu. Během webináře se posluchači seznámí se základy zodpovědného chování na internetu, povíme si o nástrahách sociálních sítí, jak poznat podvodný příspěvek, zprávu nebo e-mail. Řekneme si také, kterým webovým stránkám je lepší se vyhnout a jak takové stránky poznat. Součástí webináře bude návod, jak zabezpečit svůj počítač nebo mobilní telefon, jak zabezpečit své účty, aby se k nim nedostaly neoprávněné osoby.

Webinář proběhne prostřednictvím google meet, není tedy třeba instalovat žádný program pro komunikaci.

Lukáš Macák, DiS. vystudoval obor Informační technologie na VOŠ a SPŠE v Plzni. Dlouhodobě se zajímá o problematiku bezpečnosti na internetu. Má bohaté lektorské zkušenosti a jeho webinář bude jistě přínosný i zábavný.

Cena za osobu je 70,- Kč.

Přihlásit se můžete zde na tel. č. 737 220 495, na e-mailu info@im-perfect.cz

nebo na tomto odkazu: https://forms.gle/LuCNiPFbpuL5s2eZ7