DEN PRO ŽENY V PLZNI 2022

5. 3. 2022 (DEPO2015, Plzeň)

 

FOTO Z AKCE NALEZNETE ZDE 🙂

 
 
SVÉ MÍSTO NA NAŠICH WORKSHOPECH (ZDARMA) SI MŮŽETE ZAJISTIT NA:
https://forms.gle/sts4b8bCQwcCeAmm6 

 

Rádi bychom vás pozvali na naši akci, která je věnována především na podporu žen a dívek. 5.3.2022 se s námi můžete setkat v prostorách DEPO2015 v Plzni a prostřednictvím této akce získat přístup k organizacím, které o vás mají zájem a jejichž aktivity se zaměřují ať už přímo na ženy, děti nebo na celé rodiny.
Na místě vám bude bezplatně poskytnuta péče nebo poradenství v oblasti kosmetiky a líčení. Můžete si zvednout sebevědomí díky expertům z řad kosmetických firem (Mary Kay), kadeřníků (Hair salon v Šipce), nastartovat svůj lymfatický systém (Zuzana Wittmannová) apod. Mimo jiné získáte informace, jak zlepšit svoji pozici na trhu práce a tím i svou zaměstnatelnost (účast organizací jako je M.arter, Czechitas, Unicorn).
Díky několika skvělým workshopům se můžete seznámit s tématy jako je např.  volba správné podprsenky (paní Helena Konarovská – Le Chaton), prevence rakoviny prsu (Aliance žen s rakovinou prsu), poznání vlastního ženství (Ženy v souladu) a další. Čekají vás např. ukázky 3D tisku, výběr z cukrovinek od Pekárnička cukrárnička Veverka či nabídka skvělých marmelád a dalších pochutin od Mamičiny dobroty, svoji práci předvede fotografka Lucie Flach nebo SojkAteliér. 
Potěšíte se nabídkou čarovného krámku U Černé labutě a spolu s vašimi dětmi můžete objevit kouzlo ručního tkaní (Jitka Sovová). Také si můžete domů pořídit některou z krásných dekorací od L & B ideas či obohatit svůj šatník originálními kousky z nabídky Kanafásku.
Aktivity pro děti a mládež mají připraveny Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, divadelní spolek Histrio a další. V rámci doprovodného programu je pro diváky připravena módní přehlídka Svatebního salonu Violet nebo vystoupení Tanečního centra Dominique. Vstupné na akci je dobrovolné 🙂 
V rámci akce budou dodržována všechna aktuální vládní nařízení ohledně epidemiologické situace.

imPerfect, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku.