DEN PRO ŽENY VE ZBŮCHU 2022

6. 3. 2022 (sál Baník, Zbůch)

 

FOTO Z AKCE NALEZNETE ZDE 🙂
 
Zveme vás na pohodové nedělní odpoledne 6.3.2022 ve Zbůchu, které bude věnováno všem ženám a dívkám. Můžete se těšit na hýčkání ZDARMA v podobě kosmetické péče (Mary Kay, Teka studio, Eva Svobodová), na zábavné aktivity pro děti (imPerfect, Histrio), na semináři ´´Jak napsat správně životopis´´ (Martina Macáková) můžete zvýšit své šance při hledání zaměstnání, dozvíte se něco o lymfatickém systému (Zuzana Wittmannová) nebo co se skrývá za názvem ´´Ženské kruhy´´ (Kateřina Černohorská).
Potěšíte se nabídkou čarovného krámku U Černé labutě a spolu s vašimi dětmi můžete objevit kouzlo ručního tkaní (Jitka Sovová). Také si můžete domů pořídit některou z krásných dekorací od L & B ideas či obohatit svůj šatník originálními kousky z nabídky Kanafásku. Vstup na akci je dobrovolný 🙂
 
WORKSHOPY (ZDARMA):
14:00 hod. Úvod do ženských kruhů
15:00 hod. Lymfa-elixír mládí, pramen zdraví a esence krásy
16:00 hod. Jak napsat životopis
Na jednotlivé workshopy si můžete rezervovat místo zde: https://forms.gle/gKF2aHjAtJxxkZ6NA
 

imPerfect, z.s. zpracovává osobní údaje v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů nebo také GDPR). Účastí na akci souhlasíte s pořizováním fotografií a jejich následnému využití k propagaci spolku.