KREATIVNÍ WORKSHOP PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

KREATIVNÍ WORKSHOP PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

TÝDEN KNIHOVEN jsme již úspěšně zahájili, ale ještě bychom vám rádi představili  jeho závěrečnou akci 🙂 V neděli 10. 10. 2021 v kulturním sále Baník ve Zbůchu (Sokolská 27) jsme pro vás připravili kreativní program pro děti, ale i pro dospělé. 

OD 14:00 DO 15:30 si vaše DĚTI mohou s námi vyrobit osobitou záložku do knihy. Budeme pracovat technikou akvarelu a čekají nás další práce s papírem, akvarelovými fixy, s jehlou a děrovačkami. Vytvoříme originální záložky, díky kterým se budou děti těšit na četbu oblíbené knihy ještě o něco více. 🙂 Workshop je vhodný pro děti od 6ti let a starší.

Vstup: 120,- Kč (v ceně lektor, výtvarné potřeby, materiál, nápoje)

Přihlášení na akci: https://forms.gle/ZC7XtrqFviNsY4i38

OD 16:00 DO 17:30 zveme ´´DOSPĚLÉ´´ zájemce na akci – OBAL SI SVOJI KNIHU. V tomto workshopu si vyrobíme obal na vaši “knihu před spaním”. Obal je vhodné vyrobit v univerzální velikosti, tak aby mohl putovat na vaše další knihy, chránil je a zdobil. Budeme pracovat s látkami, bavlnkami, korálky, textilními barvami a moc si to užijeme! 🙂

Vstup: 120,- Kč (v ceně lektor, výtvarné potřeby, materiál, nápoje)

Přihlášení na akci: https://forms.gle/ZC7XtrqFviNsY4i38

Workshopem vás provede lektorka Hana Viktorová, která ochotně souhlasila s příznivější cenou než jsme původně očekávali 🙂 

O lektorce: Hana Viktorová je pedagožka výtvarné výchovy, lektorka kurzů s psychologickou a sociální tématikou, workshopů se zaměřením na artefiletiku, autorka a spoluautorka vzdělávacích interaktivních programů pro školy s osobnostně-rozvojovým potenciálem realizovaných k výstavám v DEPO 2015. Zároveň je to maminka dvou dětí a nově také terapeutka Pesso Boyden psychomotorické psychoterapie. Ve své práci se orientuje více na tvůrčí proces než na samotný výsledek, protože věří, že když se něco dělá s nadšením, radostí a láskou, vždy to přinese své šťavnaté plody.