ANGLIČTINA PRO RODIČE S DĚTMI PLZEŇ

Kdy: PO 15:00 – 16:00 hod. ZAČÁTEČNÍCI
Kdy: PO 16:00 – 17:00 hod. MÍRNĚ POKROČILÍ
(začínáme 4.4.2022)
Cena:  100 Kč/lekce (1000 Kč/10 lekcí)
V ceně kurzu: lektorka, materiály
Lektorka: Kateřina Chejlavová
Přihlášení: https://forms.gle/JAkDLkTSrJMWcpUC8
 
O kurzu:
Kurz je určen rodičům dětí do 6 let, kteří nemají hlídání pro své děti, ale i přesto se chtějí učit anglickému jazyku. Své děti si mohou jednoduše vzít na lekci s sebou.
 
KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY
V kurzu angličtiny pro začátečníky se naučíme základy jazyka v příjemném tempu, které přizpůsobíme vašim potřebám. Pokud budete mít zájem, pokusíme se společně do některých aktivit zapojit i děti.
 
KURZ PRO POKROČILÉ
V kurzu angličtiny pro pokročilé si zopakujeme základy a podíváme se na pokročilejší gramatiku i slovní zásobu. Kurz bude probíhat v tempu, které Vám přizpůsobíme podle aktuálních potřeb. Pokud budete chtít, do některých aktivit můžeme zapojit i děti.
Kurz se otevře při minimálním počtu účastníků: 5
 
 
 
O lektorce:

Jsem maminka tříleté dcerky na rodičovské dovolené. Anglicky se učím už dlouho, od devíti let. Po základní škole jsem studovala v jazykové třídě na gymnáziu a poté na Pedagogické fakultě ZČU v Plzni. Studovala jsem vždy hlavně angličtinu, i když umím i jiné jazyky. Praxi jsem si vyzkoušela na všech typech středních škol, na odborném učilišti, střední škole i gymnáziu. Ráda se Vám budu věnovat a předám Vám, co nejvíc budu umět.