RANÍČEK PRO DĚTI V PLZNI

2 – 4 ROKY

 
Kdy: PO 8:30 – 11:00 hod. 
Cena: 250 Kč/ dopoledne
V ceně kurzu: veškeré potřeby, které děti využijí při hrách, cvičení nebo při tvoření 🙂
Lektorky: Petra Šrámková, Martina Divínová
Přihlášení: https://forms.gle/Y4QQ9GsXBPGnjcPF7
Můžete se přihlásit na jeden nebo rovnou na více termínů.
Minimální počet přihlášených: 3
 
O kurzu: Kroužek je určen dvou až čtyřletým dětem rodičů, kteří si chtějí udělat chvilku jen pro sebe – ať už zařídit povinnosti na úřadech, dojít si na nákup, ke kadeřnici, na cvičení nebo si prostě jen odpočinout 🙂 Naopak děti si u nás užijí zábavné dopoledne, naváží svá první přátelství s ostatními vrstevníky, s lektorkami si zacvičí, zazpívají, zahrají nebo se pokusí něco společně vyrobit. 
Lektorky mají vzdělání i zkušenosti pro práci s dětmi předškolního věku.
 
 
 
 
Raníček pro děti v Plzni

NAŠE LEKTORKY 🙂 

Petra Šrámková

Petra Šrámková

Jsem učitelka v mateřské škole, nyní na rodičovské dovolené se svými dvěma dětmi. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum a Předškolní a mimoškolní pedagogiku na SOŠ pedagogické. Nejraději s dětmi vyrábím, ale samozřejmě s dětmi také zpívám, cvičím a vymýšlíme společně různé hry.

Martina Divínová

Martina Divínová

Jsem maminka dvou holčiček a tvoření i práce s dětmi mě vždy lákala. Až s narozením první dcery jsem dostala šanci se v tomto více rozvíjet a tak jsem, mimo jiné, absolvovala seberealizační kurz, kurz lektorského minima a pedagogické minimum. Začala jsem se realizovat v aktivitách, které by se slučovaly s mými sny. S dcerami rády vyrábíme, malujeme a věnujeme se různým pohybovým aktivitám. Své nápady ráda předám také vašim dětem.