TĚHOTENSKÁ JÓGA PLZEŇ

 
KDY: 22.8., 23.8. a 24. 8. 2022 vždy 18:00 – 19:00 hod.
CENA: 390 Kč za celý minikurz celkem 
KDE: centrum imPerfect, Raisova 21, 301 00 Plzeň
Na lekce si, prosíme, noste vlastní podložku na cvičení 🙂
LEKTORKA: Libuška Beranová
PŘIHLÁŠENÍ: https://forms.gle/2TdDs5nD1NCcWNh9A
 
O KURZU: 
Kurz těhotenské jógy je určen všem nastávajícím maminkám, které chtějí zůstat v kondici během celého těhotenství. Je uzpůsoben maminkám začátečnicím i mírně pokročilým. Jóga pomáhá zůstat fit i v tomto náročném období, rozvíjí tělesnou stránku, ale působí také na stránku psychickou. Má blahodárné účinky na většinu těhotenských neduhů, jako jsou např. bolesti zad, únava, nevolnosti, křečové žíly, otoky. Připravuje tělo i mysl také na porod samotný. Udělejte si čas pro sebe a přijďte si s námi zacvičit 🙂
Ženy, které mají nějaké zdravotní potíže či omezení během těhotenství, nebo které mají diagnostikováno rizikové těhotenství, by si měly raději před přihlášením se na kurz jógy promluvit o tomto svém záměru se svým gynekologem.
 
 O lektorce:
Jsem jasným příkladem toho, komu již dlouho jóga pomáhá zlepšit náladu, překonat bolesti těla i duše. U našich nejlepších učitelů jsem sbírala informace, na kurzech zkušenosti, abych se mohla s vámi podělit o vše, co jóga nabízí. Jsem lektorka s Osvědčením Unie Jógy, z.s. a Školy jógy, Plzeň s praxí s učením jógy a členky Unie jógy. Budu se těšit na společné chvíle s vámi.