Sbírka Krabice od bot 2022

I v tomto roce se naše organizace přidává ke sbírce Krabice od bot a ve Zbůchu v termínu 21. – 25.11.2022 přijímá zabalené dárečky, které následně Diakonie ČCE předá potřebným dětem.

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?

1. Vezměte prázdnou krabici od bot nebo krabici podobného rozměru.
2. Vyberte si, jestli ji chcete darovat dívce nebo chlapci a jakého věku.
3. Krabici naplňte drobnými předměty (nepoškozenými a čistými – top stav). Vyhýbejte se penězům, elektronice nebo věcem, které se snadno kazí. Vaše děti mohou nakreslit obrázek a přidat ho do krabice.
4. Krabici zabalte do vánočního papíru a popište pohlavím a věkem dítěte a doneste ji po domluvě (tel. 737 220 495, e-mail: info@im-perfect.cz) v termínu 21.11. – 25.11.2022 na sběrné místo ve Zbůchu (Petra Bezruče 589, Zbůch).

 

CO SE BUDE S KRABICEMI DÍT DÁL?
1. Krabice zaevidujeme do systému Diakonie ČCE.
2. Osobně je dovezeme na spádové sběrné místo v Plzni.
 
NEMÁTE ČAS?
Nevadí, stačí, i když nám donesete dárky, které byste rádi dětem darovali, prázdné krabice nebo balící papír. My se postaráme o zabalení i označení krabic.
 
ČASTÉ OTÁZKY:
JAK ZJISTÍM, ŽE DÁRKY DOPUTUJÍ TAM, KAM JE POTŘEBA?
Projekt Krabice od bot existuje již mnoho let. Diakonie ČCE zasílá všem dárcům e-maily, kde můžete vidět předávání dárků. I my vás budeme informovat o tom, kdy a kam jsme dárky předali, jistě zveřejníme také fotografie.
 
KOMU JSOU KRABICE URČENY?
Každé centrální sběrné místo předem zjišťuje potřeby dětí ve svém okolí: domlouvá se s úřady, azylovými domy, nízkoprahovými centry, terénními pracovníky nebo školami a zjišťuje počet potřebných dětí, jejich věk a pohlaví. Vaše krabice se tedy dostanou k dětem v tíživé situaci v rámci Plzeňského kraje.