Naše projekty

 
SPOLU v pohybu
 Oceníte tip na zajímavý výlet nebo program pro celou rodinu? Zajímá vás, jak začít správně běhat nebo i jinak sportovat? V tomto projektu se zaměřujeme nejen na samotný sport, ale i na procházky, pohádkové trasy s úkoly a další akce. Vzájemně se podporujeme v začátcích sportování nebo jiných pohybových aktivitách. 
Zbůšská běhna
Sbírka pro Moravu

 

SPOLU pomáháme

Sociální témata nám rozhodně nejsou cizí, a proto se snažíme dělat pro společnost něco dobrého. Projekt SPOLU pomáháme je určen pro všechny, kteří pomoc potřebují nebo rádi pomáhají druhým, nebojí se zapojit, protože věří, že i malá pomoc vlastně malá není. 

 

SPOLU s přehledem

Uvědomujeme si, že mít přehled je velmi důležité. Proto také vznikl projekt SPOLU s přehledem, který má za úkol ukazovat nové cesty, učit vás zábavnou formou a jistě i trochu potěšit. 
Den s IZS
Den s IZS 2021 ve Zbůchu

 

SPOLU dětem

Nezapomínáme ani na děti a aktivity s nimi. Důkazem jsou naše dětské skupiny, adaptační skupiny, příměstské tábory, kurzy pro děti a mnoho dalšího. Tento náš projekt nemá za cíl jen děti pobavit, ale také naučit něco nového a seznámit je s krásami okolního světa.

 

SPOLU sebevědomě

Chcete se prosadit? Nebo naopak nevíte, v čem jste dobří? Chybí vám motivace nebo životní směr? V rámci projektu SPOLU sebevědomě se dozvíte mnoho informací právě o vás samotných. Kdo jste? Kam směřujete? Jak podpořit vaši motivaci? Pokusíme se společně zapracovat na vaší vnitřní pohodě a sebevědomí.
imPerfect na Konferenci děti a mládež dnes 2021